Doporučení

 

BAREVNÝ PRÁŠEK

Barevný prášek Gulal je vyroben na bázi kukuřičné mouky a obsahuje výlučně přírodní složky. Neobsahuje žádné nebezpečné ingredience, prášek je nehořlavý a nevýbušný - splňuje bezpečnostní a kosmetické normy EU i USA. Prášek je šetrný ke kůži, vlasům a životnímu prostředí. Z bezpečnostních důvodů není povoleno na akci vnášet své vlastní barvy, na akci jsou používány pouze oficiálně distribuované barvy pořadatelem.

OCHRANA OČÍ

Ochranné nebo sluneční brýle ochrání před možných podrážděním očí. Je-li to možné, vezměte si raději brýle než kontaktní čočky.

OBLEČENÍ

Barvy lze standardně vyprat, ale doporučujeme vzít si na sebe oblečení, na kterém ti barva nebude vadit Barevný prášek nejlépe vynikne na bílém oděvu. Nedoporučujeme si brát drahé módní oblečení, doplňky a celkově věci, na kterých ti barva nebude vadit ani po skončení naší akce.

VLASY

Vlasy lze před akcí promazat kokosovým nebo olivovým olejem, pro melírované či obarvené vlasy je vhodnější použít kondicionér. Po akci opraš barevný prášek nejvíce co půjde, studenou vodou smyj olej nebo kondicionér a poté vlasy umyjte jako obvykle. Některé barvy (modrá, růžová, fialová) můžou zmizet až po několika umytích)

ČIŠTĚNÍ, PRANÍ A UMÝVÁNÍ

Jako úplně první věc doporučujeme z kůže, vlasů a oblečení oprášit maximální množství barevného prášku. Barvy jsou nejvíce odolné na bavlněném materiálu, všechny ostatní materiály by měly jít vyprat. Ideální je oblečení prát ve studené vodě, pro úspěšné vyprání doporučujeme přípravky typu Oxiclean apod.

RESPEKT K OSTATNÍM

Pokud někdo nechce být od barvy, prosím respektujte jeho přání :-)